Koupelnové doplňky NIMCO 0 položek / 0 Kč
POŠTOVNÉ ZDARMA
při objednávce nad 699 Kč

NAVA

Jemné linie, zaoblené hrany, moderní styl. Spojením těchto charakteristik vznikne podmanivá série NAVA. NAVA je kombinací matné černé, chromu a nádobek z matovaného skla a doko- nale podtrhne moderní design vaší koupelny. Pokud toužíte po změně, ale přesto si chcete zachovat decentní styl, zvolte sérii NAVA.

Otevřít

KIBO ČERNÁ

Minimalismus, elegance, nadčasovost? To vše může představovat černá v interiérech. Černá by neměla koupelně vládnout, nicméně v kombinaci s bílou vytvoří unikátní prostor, který se neokouká. Stále váháte použít černou? Začněte s doplňky KIBO.

Otevřít

KIBO

Nadčasovost. Toto slovo se v oblasti moderního designu skloňuje ve všech směrech a série koupelnových doplňků KIBO jej dokonale vystihuje. Ostré linie, oblé tvary i hrany, to vše lze skloubit v jeden celek, KIBO je toho důkazem.

Otevřít

UNIX NEREZ

Oblíbili jste si naši sérii UNIX? Nyní jsme ji rozšířili a nabízíme ji v broušené nerezi. Matný povrch nerezové oceli dodává doplňkům elegantní nádech. I tato série umožňuje doplňky lepit a je tedy ideálním řešením, pokud nechcete v koupelně vrtat.

Otevřít

UNIX

Unix miluje oblé tvary a kruh se stal její součástí. Série koupelnových doplňků sleduje aktuální trendy a je navržena pro všechny milovníky kyprých tvarů. Je masivní a zároveň vzdušná, monumentální a zároveň minimalistická. Je zkrátka vše, co potřebujete.

Otevřít

KEIRA

Série KEIRA je primárně navržena tak, aby splňovala předpoklady moderní koupelny v současném pojetí designu. Vybavení takové koupelny musí být plně funkční a zároveň lahodit oku všem uživatelům. Série KEIRA splňuje všechny tyto aspekty, je nadčasová a nekompromisní..

Otevřít

LADA

Koupelnu s dekory odkazující k časům dávno minulým a místům velmi vzdáleným příjemně doplní série Lada. Nabízí se hned v několika barevných provedeních. Tak třeba právě povrchová úprava ve stylu starobylé mosazi doplní takovou koupelnu opravdu jedinečně.

Otevřít

BORMO

Spojení jednoduchosti s čistými liniemi a tvary přesně vystihuje sérii koupelnových doplňků BORMO. Prostý design této řady v sobě skloubil nadčasový vzhled, spolu s funkčností každého výrobku.

Otevřít

PALLAS ATHENA

Série koupelnových doplňků PALLAS ATHÉNA je výjimečná použitím kvalitních materiálů, moderním designem a přijatelnou cenou, která nadchne rodiny i začínající mladé uživatele.

Otevřít

DRÁTĚNÝ PROGRAM

Poličky a jiné závěsné systémy z odolného kovu s chromovou povrchovou úpravou vyřeší problémy s nedostatkem úložného prostoru i v té nejmenší koupelně a všude nastolí pořádek a řád.

Otevřít

IXI POLICE

Poličky IXI, koupelnové doplňky vyrobené pomocí těch nejmodernějších technologií. Od běžných skleněných doplňků je odlišuje jejich odolnost, protože rozbití není snadné, a krásné bílé zabarvení, které působí čistě a svěže.

Otevřít

Novinka

Mýdlenka

Mýdlenka

Ki 14059C-90

1089

K odeslání: Během 24 hodin

Novinka

Mýdlenka

Mýdlenka

Ki 14059K-90

999

K odeslání: Během 24 hodin

Novinka

Dvojháček

Dvojháček

Ki 14053-90

499

K odeslání: Během 24 hodin

Novinka

Držák sklenky

Držák sklenky

NA 28058W

699

K odeslání: Během 24 hodin

Novinka

Mýdlenka

Mýdlenka

NA 28059W

699

K odeslání: Během 24 hodin
Celkem: 446 |< << 1 2 3 4 5 >> >|
načítat automaticky
Registrace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Přihlásit

CZ | EN
Země doručení (měna)
Nahoru